УМС на ВМРО-ДПМНЕ по роденденот заедно навива за Македонија

Унијата на млади сили (УМС) на ВМРО-ДПМНЕ по прославата на 27- роденден на партијата заедно навива за младите македонски фудбалери кои вечерва против Шпанија го отворија настапот на Европското првенство до 21 година.

17 јуни, 2017 - 21:46