fbpx

Соопштенија

Сочувство до семејствата на загинатите во тешката сообраќајна несреќа во Бугарија

Нема зборови што може да ја искажат тагата во вакви моменти.

Сочувство до семејствата на загинатите.

Ова е голема трагедија за Македонија.

 

Линк од Фејсбук статус: 

https://www.facebook.com/829371753904952/posts/2012506255591490/

Последни новости