fbpx

Соопштенија

Апсете ги одма и кривична пријава за пратеничката од СДСМ која го загрозува здравјето

 

Апсете ги одма!

МВР да реагира!

Ова е за кривична пријава!

Не смее да излезе од изолација и да го загрозува животот и здравјето на цело собрание и нивните семејства!

Во име на вистината

Девојкава не оди да гласа за 36та седница и петиот пакет мерки, за тој ќе гласаат и пратениците на ВМРО-ДПМНЕ, таа оди да гласа за 32та седница и за покривање на криминалите на власта!

Ова не смее да се дозволи!

Ние ќе закопуваме млади, а тие ќе покажуваат моќ и самоволие!

Дали ова значи дека сите што се позитивни можат да облечат скафандер и да шетаат по улици!?

Одговорност ќе има!!!

https://www.facebook.com/andonovska.marija/posts/10158091918443715

Последни новости