fbpx

Најдобри твитови

Шекеринска со гордост гази врз гробовите на бранителите

 Вице премиер и министер за одбрана не реагира зошто во канцеларијата на актуелен градоначалник нема државни симболи – знаме и грб и со гордост гази врз гробовите на бранителите, напиша на Твитер, Драган Ковачки кандидат за пратеник во Изборната единица 3.

https://twitter.com/Kovacki1/status/1266642900366036998?s=20

 

Последни новости