fbpx

Соопштенија

Известување во врска со Јавниот повик за кандидирање за Претседател на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ

Известување во врска со Јавниот повик за кандидирање за Претседател на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ


Почитувани,

Поради хакерски напад се појавија одредени технички проблеми и сите апликации кои се испратени за Јавниот повик за кандидирање за претседател на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ, преку електронска пошта на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. се избришани.

Ги молиме сите кандидати кои имаат аплицирано по електронски пат на Јавниот повик за кандидирање за претседател на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ, повторно да ги испратат своите апликации преку електронска пошта на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.. Ве известуваме дека рокот за аплицирање на Јавниот повик за кандидирање за претседател на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ се продолжува до 21.09.2020 (понеделник).

Во прилог Известување:

izvestuvanje UZ

Со почит, ВМРО-ДПМНЕ

Последни новости